X04 אנטי אייג'ינג - מסכה קטיונית

מספק פעולה כפולה כנגד פגעי הזמן. המסכה נותנת ליחוח של העור ע"י שילוב של נוזל קטיוני ומסכה דחוסה המונחת על הפנים . התוצאה היא התחדשות וחיות העור תוך הגנה ייחודית מפגעי הזמן.

125mL מסכת טבלית
מרכיב פעיל תכונות
רב סוכר המופק מקסייה אנגוסטיפוליה קסיה אנגוסטיפוליה הינו צמח הגדל בהודו ממנו מופקת תמצית טבעית המכילה רב סוכר בעל מאפיינים שווי ערך לחומצה היאלורונית בזכות התכונות מושכות המים המרשימות. הוא יוצר שכבת הגנה דקה על העור אליה נקשרות מולקולות מים המתפיחות קמטוטים עדינים ומעניקות לחות אינטנסיבית ואפקט מילוי טבעי. שיפור המראה של קמטים וקמטוטים, החלקת פני השטח של ועלייה ניכרת בחיוניות העור.
ריר המופק מציפורן חתול בעל פעילות מרגיעה, אנטי-דלקתית ומזינה
גומי גואר קטיוני זהו פולימר קטיוני הנוטה ליצור שכבה עוטפת (FILM) הגורמת לריכוך והחלקה של העור.
מסכת טבלית מסכת פנים חדישה המעניקה למשתמש חווית טיפול שונה וחדשנית. זוהי מסכת צלולוזה דחוסה אשר סופחת את נוזל המסכה הקטיוני במלואו תוך שניות ספורות , טופחת לממדי הפנים הטבעיים ומשחרת באופן הדרגתי וממושך את החומרים הפעילים לעור. זהו שינוי מרענן למסכות פנים סטנדרטיות המשלב ביצועים גבוהים בעזרת החומר הקטיוני הפעיל עם חווית משתמש נעימה ומענגת.
50mL, 200mL מסכת מילוי
חומר פעיל תכונות

ICS

מולקולה ביו-אינטיליגנטית ייחודית

חומר פעיל זה מהווה צעד גדול קדימה בנוף הטכנולוגיות הקוסמטיות שמטרתן חידוש העור והאטת תהליכי הזדקנות. המולקולה עשויה כקפסולה בעלת שכבה כפולה ומהפכנית . בחלקה החיצוני של הקפסולה קיימים פפטידים ייחודיים הפועלים כחיישנים המסוגלים לאתר ולהיקשר באופן סלקטיבי לתאים פיברובלסטיים ולשחרר את החומר הפעיל (פפטיד נוסף) לתוך תא היעד ובכך לגרום לעלייה ניכרת בייצור סיבי קולגן ואלסטין שמעשירים את המטריצה הרטיקולרית בדרמיס ומעניקים לעור מראה חיוני, מתוח ומוצק.
חומצה היאלורונית מרושתת זהו רב סוכר מרושת וייחודי המתקבל בתהליך תסיסה מבוקר של חומצה היאלורונית. היא תורמת באופן מיידי לצמצום קווי פנים עדינים וקמטים, כמו גם להגדיל את האלסטיות של העור. נוכח היכולת המצוינת לקשור מולקולות מים, בעיקר לטווחים קצרים , מסוגלת החומצה ההיאלורונית להשיב לחות לעור באופן מהיר ואינטנסיבי.
ויטמין C מיוצב במיקרו-ליפידים יוצר אפקט הבהרה ע"י עיכוב פעילות אנזימטית בתהליך ייצור המלנין במלנוציטים. בעל יכולת הגנה מפני נזקי קרינת השמש (פוטואייג'ינג) ומניעה של יצירת רדיקלים חופשיים. מעודד ומעורר סינתזה של סיבי קולגן. המבנה המיקרוליפידי הדומה לזה של קרום התא מאפשר חדירות וספיגה אופטימלית בעור כמו גם הארכה של הזמינות הביולוגית של הוויטמין ברקמה.
חלקיקי גביש נוזלי – מתחלב המופק משמן זית טהור הודות לתכונות הכימיות – פיזיות הדומות לאלו של העור, יכול מרכיב פעיל זה להתמזג ולהשתלב באפידרמיס תוך חיזוק הפילם ההידרו-ליפידי שמתהווה על גבי העור. תורם במידה ניכרת להובלת החומרים הפונקציונליים לשכבות פנימיות ולשימור הלחות. מעניק לעור תחושת מגע רכה וקטיפתית